Soovita Unibeti online-kasiinot sõbrale ja teeni 1500 eurot

Kas Sa naudid Unibetis mängimist? Tahaks loota, et kui Sa ei naudiks seda, siis Sa seal saidil ka aega ei kulutaks. Kui aga naudid, siis kindlasti julged seda ka oma sõbrale soovitada. Praegu on käimas kampaania, mille käigus Unibet maksab Sulle soovitamise eest preemiat.

Iga kampaania kehtivuse ajal Unibetiga Sinu kutsel liituv sõber toob Sulle 50 eurot preemiat. Programmis osalemiseks pead oma kontol aktiveerima Unibeti Soovita Sõbrale Programmi ja saatma Unibeti saidi kaudu oma sõpradele liitumiskutseid. Võit ei ole ainult ühepoolne – Sinu sõber ei pea altruistlikult Sinu soovile vastu tulema, et ainult Sina boonust saaksid. Ka liitunud sõber saab Unibetilt kingituse – tema esimesele sissemaksele annab Unibet 100% boonust kuni 50€ ulatuses. Kui Su sõbet teeb 50-eurose sissemakse, on tema kontol 100 eurot.

Iga kasutaja tohib saidile kutsuda kuni 30 sõpra, mis tähendab, et Sa võid teenida kuni 1500 eurot puhast raha, mille võid soovi korral kasvõi kohe välja võtta.

Kui tahad ka tulevikus kõigi Unibeti värskete ja pikemalt käimasolevate kampaaniatega kursis olla, külasta kindlasti pidevalt meie lehte. Uuendame pidevalt oma ülevaateid ja meiega võid kindel olla, et ükski kampaania ei jää Sul kahe silma vahele.

Mängi