Optibetist 300€ ja 270 tasuta spinni!

Hetkel pakub Optibet kõigile uutele kasutajale küllaltki rikkalikku boonuspaketti. Kolme esimese sissemaksega on võimalik saada preemiaks kuni 300 eurot ja 270 tasuta spinni erinevates slotimängudes. Altpoolt saad täpsemalt lugeda, mida boonuse teenimiseks tegema pead ja millised nõuded ja tingimused selle pakkumisega kaasas käivad.

  • Esimene sissemakse kahekordistatakse kuni 300 euro väärtuses. Boonuse teenimiseks peab sissemakse suurus olema vähemalt 20 eurot ja sissemakse tegemisel tuleb sisestada boonuskood BONUS1. Lisaks saad esimese sissemaksega kaasa ka 100 tasuta spinni.
  • Teise sissemakse järel saad Sa veel 100 tasuta spinni, kui kasutad boonuskoodi BONUS2. Eelduseks on, et sissemakse suurus peab taas olema vähemalt 20 eurot.
  • Kolmanda sissemaksega saad kaasa veel 70 tasuta spinni, kui sisestad boonuskoodi BONUS3. Ka selle pakkumise puhul kehtib sissemaksele miinimumsumma nõue. Tasuta spinnid tuleb ära kasutada 48 tunni jooksul alates nende teenimise hetkest. Tasuta mängukordadega teenitud võiduraha tuleb enne väljamakse tegemist 40-kordselt läbi mängida. Läbimängutingimusi saab täita ainult mänguautomaatidel.
  • Boonusraha kehtib 7 päeva. Selleks, et seda raha ka hiljem kasutada või kontolt väljamakse teha, tuleb nii boonusraha kui ka sissemakse summa selle kehtivusaja jooksul 40-kordselt läbi mängida.
  • Läbimängutingimuste täitmiseks tehtava ühekordse panuse maksimaalne lubatud suurus on 10 eurot ja läbimängutingimusi saab täita ainult mänguautomaatidel.
  • Selline tervituspakett kehtib kuni 2017. aasta lõpuni kõikidele Optibeti uutele kasiinoklientidele.

Kui oled ülalkirjeldatud pakkumise ära kasutanud ja oma mänguelamusega rahul, siis külasta kindlasti uuesti ka meie saiti. Siit leiad alati värske ülevaate nii Optibeti kui ka kõigi teiste Eesti veebikasiinode kõige uuemate boonuspakkumiste kohta.

Mängi