Meist

Tere tulemast meie saidile! Soovime olla Sinu usaldusväärseim teejuht online-kasiinode maailmas. Anname endast parima, et luua sisu, mis on Sulle kasulik ja aitab Sul online-kasiinot valides ja online-kasiinodes mängides parimaid otsuseid teha.

Kes loovad meie saidi sisu?

Meie saidil oleva sisu loomisse panustavad eranditult vaid inimesed, kes on kursis kasiinode toimimise aluspõhimõtetega, omavad vähemalt mõningast mängijakogemust ning oskavad seeläbi asetada ennast mängija positsiooni ja pakkuda kasiinohuvilistele just seda teavet, mida nad enim vajavad. Kõik autorid annavad endast parima, et tuua Sinuni vajalik info ja jätta kõrvale kõik see, mis pole oluline.

Mis on meie põhimõtted?

Kirjutame konkreetseid, selgeid ja üleliigse infomürata ülevaateid. Ülevaadetes kirjeldame nii saitide eeliseid ja puuduseid, mängude valikut kui ka uusimaid boonuspakkumisi ning nii uutele kui ka vanematele mängijatele suunatud kampaaniaid ja VIP-klientide pakkumisi. Kogu meie saidil kuvatav teave on alati värske.

Miks peaksid seda saiti kasutama?

Teeme seda saiti selleks, et mängijatel oleks kogu vajalik info kõigi online-kasiinode kohta kergesti kättesaadav. Kindlasti oleks ka Sul endal võimalik see info soovi korral saitidelt üles leida, aga meie abil saad olulistest faktidest kiire ja selge ülevaate, ilma et peaksid ise otsimisega vaeva nägema ja saaksid keskenduda mängimisele. Loe läbi meie ülevaated ja tervitusboonuste kirjeldused ning leia omale sobivaim kasiino.

Oleme oma lehele loonud lihtsa ja selge online-kasiinode võrdlustabeli, mille abil saad hõlpsasti teha just Sinu jaoks parima valiku Eesti online-kasiinode hulgast.

Võrdlustabel

Kuidas võrdlustabelit kasutada?

Võrdlustabeli võlu seisneb selles, et saad ühe pilguga ülevaate kõigest esmatähtsast, mida online-kasiino valimiseks vaja teada on. Tabelist leiad teavet iga online-kasiino mängude hulga, keeltevaliku ning plusside ja miinuste kohta.

Kasutades võrdlustabelit, säästad oma vaba aega

Võrdlustabeli eesmärk on anda Sulle selges ja lihtsas keeles infot online-kasiinode boonuspakkumistest, kampaaniatest, mängudest ning plussidest ja miinustest. Muidugi oleks Sul võimalus see info ka ise üles otsida, aga selleks kuluks oluliselt rohkem aega.

Tabelis on kajastatud kõigi online-kasiinode olulisimad omadused ja pakkumised. Vaata, millise online-kasiino boonuspakkumised Sulle enim meeldivad või kelle positiivsete omaduste loetelu tundub kõige ahvatlevam. Enda jaoks sobivaima kasiino saad valida vaid mõne minutiga.

Kui soovid mõne kasiino kohta lugeda pikemat kirjeldust, klõpsa selle kasiino ülevaate lingil.

Kuidas võrdlustabelit koostatakse?

Igal nädalal külastavad meie professionaalsed autorid kõiki Eesti online-kasiinosid, vaatavad üle pakutavad boonuspakkumised ja kampaaniad ning annavad ülevaate ka muudest olulistest aspektidest. Meie töö tulemusena saad Sa põhjaliku ülevaate sellest, kus saidil pakutakse parimaid slotimänge, kellel on lahkeimad boonused ja kus on parimad kampaaniad. Kogu infot näed kontsentreeritud kujul meie võrdlustabelis. Kui soovid kõigest täpsemalt lugeda, võid selleks avada huvipakkuva online-kasiino ülevaate.

Sellest, kuidas on loodud meie ülevaated ja millist infot need sisaldavad, loe palun täpsemat teavet järgmisest lõigust.

Meie ülevaated

Millist infot ülevaated sisaldavad?

Oleme välja valinud meie meelest olulisimad teemad, mida igas meie saidil avaldatud kasiinoülevaates kindlasti puudutame. Kõigist ülevaadetest leiad kindlasti teavet vaadeldava kasiino mängude ja tarkvara kohta. Eelkõige pöörame iga online-kasiino puhul tähelepanu sellele, milliseid unikaalseid funktsioone vaadeldavas online-kasiinos leida võib ja millised funktsionaalsused neil, võrreldes konkurentidega, puuduvad.

Lisaks kirjeldame igas ülevaates kindlasti ka kõiki käimasolevaid boonuspakkumisi, kampaaniaid ja nende olulisemaid tingimusi.

Kuidas ülevaateid koostatakse?

Kõigis ülevaadetes on Sulle esitatud ainult oluline info konkreetselt, lihtsalt ja arusaadavalt. Kõik ülevaated on ühesuguse struktuuriga.

Igal nädalal külastavad meie arvustajad kõiki Eesti online-kasiinosid. Nad vaatavad põhjalikult üle saitide iga lehekülje ning toovad Sinuni detailse ülevaate kõigest sellest, mis on saitidel muutunud ja mis on samaks jäänud.

Kui Sulle tundub, et mingi oluline teave on meie ülevaadetest välja jäänud, anna palun meile sellest teada. Meie kasuatajatugi ootab alati rõõmuga Sinu igasuguseid häid ettepanekuid ja põnevaid küsimusi.

Kasutajatoest räägime täpsemalt järgmises lõigus.

Kasutajatugi

Meie kasutajatoe poole võid alati pöörduda, kui Sul on küsimusi kasiinode või mängureeglite kohta või ettepanekuid, kuidas võiksime oma saiti paremaks muuta.

Mida küsida?

Meile võib esitada igasuguseid online-kasiinodega seotud küsimusi, sõltumata sellest, kas need puudutavad saitide kasutajatingimusi, boonuspakkumiste tingimusi, kasiinomängude reegleid või mõnda muud online-kasiinodega seotud teemat. Ükski küsimus pole liiga tähtsusetu ega liiga väike, sest kui mängus on raha, tuleks alati iga väiksemagi detailiga täpselt kursis olla.

Kuidas vastatakse?

Kui oleme Sinu küsimuse kätte saanud (ja sellele kohe vastata ei oska), proovivad meie kaastöötajad küsimusele võimalikult kiiresti vastuse leida. Küsimuste saatmiseks kasuta palun meie kontaktinfo lehel toodud andmeid.

Sinu küsimused on alati oodatud. Oleme siin selleks, et muuta online-kasiinodes mängimine Sinu jaoks võimalikult mugavaks ja muretuks!