Maria Casino tervitusboonus

Maria kasiinos on uutel kasutajatel võimalus saada tasuta spinnidest ja boonusrahast koosnevat tervitusboonust. Loomulikult kaasnevad ka selle boonusega mitmesugused tingimused, mis tuleb täita või mida peab silmas pidama

Kõik mängijad, kes registreeruvad, aktiveerivad boonuspakkumise ja teevad 10–100-eurose sissemakse, saavad lisaks vastavalt 10–100 eurot tervitusboonust. Sissemakse pead tegema 30 päeva jooksul alates boonuspakkumise aktiveerimisest. Kui Sa selle aja jooksul sissemakset ei tee, siis pakkumine aegub

Kõik uued mängijad saavad 100 tasuta spinni mänguautomaadil Mega Fortune Dreams: 10 spinni registreerumisel ja 90 spinni peale esimest sissemakset summas vähemalt 10 eurot. 10 spinni on kättesaadavad koheselt peale registreerumist, 90 spinni sissemaksele järgneval tööpäeval hiljemalt kl 18.00.

NetEnt slotid leiad, kui valid menüü “Mänguautomaadid” ja edasi “NetEnt”.

Tegu on üsna standardse sissemakseboonuse skeemiga. Pakkumist, milles on sissemakseboonus kombineeritud tasuta spinnidega, pakub suurem osa Eesti online-kasiinodest. Mõned teistest kasiinodest eristuvad negatiivsed ja positiivsed aspektid on siiski ka sellel pakkumisel ja neist järgnevalt lähemalt räägimegi.

Boonusraha saab välja võtta peale seda, kui boonust on 30 päeva jooksul vähemalt 30 korda läbi mängitud. Erinevad mängud annavad läbimängimisse erineva protsendiga panuse: lauamängud, videopokker, live-kasiino ja kraapekaardid – 10%; Bingo – 200%; Bingo mini-mängud – 100%; Bingo mini-rulett – 10%; kõik ülejäänud mänguautomaadid – 100%.

Tasuta spinnid aktiveeruvad automaatselt eelpool mainitud mängu avamisel. Tasuta spinnid kehtivad 7 päeva jooksul alates nende saamisest. Tasuta spinnidest saadud võidud muutuvad boonusrahaks, mida tuleb enne väljavõtmist 30 päeva jooksul 30 korda läbi mängida. Boonusraha saab kasutada ainult NetEnt mänguautomaatidel.

Nagu eeltoodust näha, on tegu küllaltki tavapärase tervitusboonuse pakkumisega, kus on kombineeritud tasuta spinnid ja sissemakseboonus. Tasuta spinnide puhul on mänguks progresseeruva peavõiduga Mega Fortune Dreams, mis tähendab, et eriti hea õnne korral võib tervitusboonuse summa kujuneda ka seitsmekohaliseks. Kahjuks kehtib tasuta spinnidega saadetud võitudele ka mitmekümnekordne läbimängunõue, mis muudab võimaliku suurvõidu reaalse kättesaamise veidi keerulisemaks.

Mängi