Kutsu oma sõbrad Chanz kasiinosse!

Chanzis on iga kuu sõbrakuu! Endiselt on Chanzis käimas kampaania, mille käigus saad kutsuda saidile oma sõpru. Iga kutsutud sõbra eest teenib kutsuja 25 eurot boonust. Samuti teenib 25 eurot boonusraha iga saidile kutsutud sõber. Enne selle pakkumisega kaasneva boonuse kasutamist peab Sinu sõber tegema 25 euro ulatuses sissemakseid oma kontole ja selle vähemalt ühekordselt läbi mängima. Selleks, et Sinu kutsutud sõber arvesse läheks ja te mõlemad boonust teeniksite, peab sõber liitumisel kasutama Sinu kutsekoodi.

Sõbra kutsumisel saadud 25€ boonus tuleb mängida läbi kolmekümne viie kordselt. Nagu kõigi teistegi pakkumiste puhul, tohib boonusraha läbimängutingimusi täita ainult slotimängudes. Samuti kehtib läbimängunõude täitmisel piirang maksimaalsele panusele – see ei tohi olla suurem kui 5 eurot.

Kampaania lehel saad genereerida kutse lingi, mille kaudu Sinu sõber liituda saab. Samuti on Sul võimalik saata otse kampaanialehelt sõbrale liitumiskutsega kiri. Selleks on loodud spetsiaalne vorm. Lisaks on loodud spetsiaalsed nupud, millele klõpsates saad oma sõbrakutselinki lihtsasti Facebooki, Twitteri või Google+’i kaudu levitada. Kampaania lehe alumises ääres näed ka loendit antud hetkeks Sinu kutsel Chanziga liitunud kasutajatest.

Mängi