Chanz online-kasiino tervitusboonus

Chanz online-kasiino pakub uutele kasutajatele neljaosalist tervituspaketti nimega “Teretulemast pakett”

Teretulemast pakett

Kõigile uutele mängijatele on Chanz välja töötanud küllaltki rikkaliku boonuspaketi. Kokku on igal kasutajal võimalik saada kuni 100 eurot boonust ja kuni 300 tasuta spinni erinevatel mänguautomaatidel. Boonusraha teenimiseks tuleb teha sissemakse, mis peab boonuse välja teenimiseks olema vähemalt 20 euro suurune.

Nagu kõigil kasiinosaitidel tavaks, ei saa ka seda boonust kohe pärast teenimist oma pangakontole kanda–enne, kui saad boonusraha kontolt välja võtta, pead selle ettenähtud arv kordi läbi mängima. Chanzi esimese sissemakse boonuse puhul on see nõue 35-kordne. Läbimängutingimuste täitmisel kehtib ka üks oluline lisatingimus – läbimängunõuete täitmise arvestusse lähevad ainult slotimängudes tehtud panused. Samuti pea meeles, et suurim läbimängutingimuste täitmiseks arvesse minev ühekordne panus on 5 eurot. Kui teed panuseid suurema summaga ja võidad, siis need võidud eemaldatakse kontolt.

Selleks, et teenida välja sissemakseboonuse paketti kuuluvad tasuta spinnid, pead sissemakstud summa esmalt ühekordselt läbi mängima ehk näiteks kui teed 30-eurose sissemakse, pead enne, kui saad oma tasuta mängukordi kasutada, tegema 30 euro eest panuseid. Väga positiivne on antud pakkumise juures aga see, et kõik tasuta spinnidega teenitud võidud lähevad arvesse kui pärisraha, millele ühtegi läbimängukohustust ei rakendu.

Nagu ülalpool juba põgusalt mainitud, annab Chanz boonust Sinu esimesele sissemaksele ja tasuta spinne kuni neljale esimesele sissemaksele. Boonuspakkumise täpsem skeem on järgmine:

  • Kui sisestad oma kõige esimese sissemakse tegemisel boonuskoodi CHANZ1, kahekordistab Chanz selle sissemakse kuni 100 euro ulatuses. Kui Sinu sissemakse on 100 eurost suurem, teenid samuti 100 eurot boonusraha. Lisaks teenid pärast tehtud sissemakse ühekordset läbimängimist 50 tasuta mängukorda automaadil Aloha.
  • Teisele sissemaksele pakub Chanz 50 tasuta mängukorda slotimängus Esqueleto Explosivo. Tasuta keerutuste teenimiseks tuleb sissemakse tegemisel sisestada boonuskood CHANZ2.
  • Kolmandale sissemaksele lisaks on Sul võimalik saada veel kord 50 tasuta mängukorda, seekord automaadil The Rift. Aktiveerimiseks tuleb sisestada kood CHANZ3.
  • Neljandale sissemaksele antakse juurde koguni 150 tasuta mängukorda. Nende saamiseks tuleb makse tegemisel sisestada boonuskood CHANZ4. Spinnid on saadaval mänguautomaadil Starburst.

Niisiis, kui Sa veel pole oma esimest, teist, kolmandat ja/või neljandat sissemakset teinud, siis nüüd on selleks soodne võimalus. Kasuta see ära! Ja tule kindlasti ka meie saidile tagasi! Leiad siit alati kõige värskema teabe kõigi kasiinosaitide kõige uuematest boonuspakkumistest.

Mängi