Chanz online-kasiino duellide turniir

Nii neile, kes enam tervituspaketi soodustustest osa ei saa, kui ka neile, kes veel saavad, pakub Chanz võimalust osaleda ainulaadsel slotiduellide turniiril „Mägede valitseja“. Turniiri edukaim osaleja saab endale uhke “Mägede valitseja” tiitli ja teenib ka 100 tasuta mängukorda ühes slotimängus! Erinevaid auhindu on välja pandud ka kõigile teistele kümne parema hulka jõudnud mängijatele.

Duelli turniiril osalemine on lihtne. Duelli käigus pead mängima tavalisi kasiino slotimänge oma valitud sissemakse summa ulatuses. Sinu vastane mängib sama summaga. Duelli võitjaks tuleb see mängija, kes 2 minuti jooksul parema tulemuse saavutab.

 

Osalemiseks tee nii:

  • Klõpsa turniirilehe paremas servas asuvale “Duelli” ikoonile
  • Vali meelepärane mäng, sissemakse summa ja vastane. Vastaseks võid kutsuda mõne oma Chanzi sõbra või ka täiesti juhusliku mängija
  • Võiduvõimaluse suurendamiseks võid tõsta panust
  • Selleks, et kvalifitseeruda Duelli võitjaks ja teenida tasuta spinne, pead duelli käigus tegema vähemalt 3 euro eest panuseid.
  • Kui Sul õnnestub duell võita, teenid tasuta spinne. Täpsem teave teenitud auhinna kohta kuvatakse Sinu Chanzi kasutajakonto seinal pärast turniiri lõppu.
  • Iga duelli võiduga teenid lisaks edetabelikohale ka lojaalsuspunkte.

Pane oma õnn proovile ja katsu jõudu kas mõne oma olemasoleva või miks mitte ka tulevase sõbraga ning teeni lisaks või(s)tlusrõõmule ka tasuta mänguvõimalusi! Ja kui oled selle pakkumise ära kasutanud külasta ka meie saiti uuesti, sest õige pea leiad siit infot juba järgmiste Chanzi kampaaniate ja boonuspakkumiste kohta!

Mängi