Unibet online-kasiino ülevaade

Unibeti online-kasiino kuulub rahvusvahelisse Kindred gruppi. Eestis oli Unibet üks esimesi veebikasiinosid. Vahepeal tuli nende Eesti haru tegevusse küll seoses seadusemuudatustega väike paus, aga pärast naasmist on nad edukalt oma hea positsiooni Eesti veebikasiinode seas taastanud. Kuulumine rahvusvahelisse kontserni on ilmselt ka põhjus, tänu millele on Unibeti kasiinos võimalik valida enam kui 400 erineva mänguautomaadi vahel. Lisaks kasiinomängudele ja automaatidele saab Unibetis proovida mänguõnne ka spordiennustuses või online-pokkeris.

unibet-main-page

Eelised ja puudused

+ Oma mobiilirakendus

+ Võrreldes konkurentidega on valikus rohkemate erinevate mängutootjate mänge

– Mobiilikasiinos on mänguvalik mõnevõrra piiratud

Kampaaniad ja boonused

Unibeti kasiinos pakutakse uutele mängijatele kolmeosalist tervitusboonust. Boonuspakkumise komponentideks on 100% esimese sissemakse boonus (kuni 100 EUR), 5 tasuta mängukorda mänguautomaadil Starburst ja võimalus võita kasiinoturniiridel nelja nädala jooksul kuni 4000 eurot.

Pärast boonuspakkumisega liitumist pead tegema ühe päeva jooksul vähemalt 10-eurose sissemakse. Boonusraha säilitamiseks peab selle 30 päeva jooksul läbi mängima. Enne, kui saad boonusraha välja võtta, pead selle läbi mängima 25 x spordiennustuses, 25 x kasiinos, 30 x elava diileriga kasiinos või 4 x bingos. Selle pakkumise puhul arvestatakse mänguautomaatide panuseid 100%-liselt, aga lauamängudes, live-kasiinos ja videopokkeris tehtud panuseid koefitsiendiga 0,1 (ehk iga panustatud 10€ läheb läbimängukohustuse arvestuses arvesse 1€-na).

Kehtivad Unibeti üldised nõuded ja tingimused.

Tasuta keerutustega saadud võidud kantakse Sinu kontole boonusrahana, mis tuleb enne väljamaksmist vähemalt 25-kordselt läbi mängida.

Unibetis võid teenida raha ka selle eest, kui kutsud oma sõpru saidiga liituma. Iga Sinu kutsel liitunud sõbra eest kannab Unibet Sinu kontole 50 eurot puhast raha. Kokku võid saidile kutsuda kuni 30 sõpra. Ka Sinu sõber ei pea rõõmustama ainult Sinu teenitud raha üle. Kutsega liitunud mängijate esimesele sissemaksele makstakse 100% boonust kuni 50 euro ulatuses.

Erinevalt konkurentidest pole Unibet püsivate mängijate tunnustamiseks loonud VIP-skeemi.

Mängud ja tarkvara

Unibeti mängude osas saad valida kümmekonna tootja enam kui neljasaja mängu vahel. Loomulikult on esindatud kasiinomaailma „hiiglased“ Microgaming ja NetEnt, aga lisaks neile on valikus ka hulgaliselt väiksemate mängutootjate mänge, millest mõnesid Sa kuskilt teiselt saidilt ei leiagi.

Peale mänguautomaatide on valikus ka 77 erinevat lauamängude versiooni.

Kui aga otsid päriskasiinole lähedasemat versiooni, saad mängida live-kasiinos. Seal on valida 8 erineva mängu vahel. Iga mängulaua juures istub päris diiler, kes ootab Sinu panuseid ja pärast panuseid jagab kaarte või keerutab ratast just nagu päris kasiinos.

Kasutajatugi

Unibeti klienditugi on saadaval 24 tundi päevas 7 päeva nädalas. Seda on reklaamitud nii eestikeelse kui inglisekeelse teeninduse puhul, kuid juurde on lisatud märge, et eestikeelse klienditoe puudumisel võidakse klientidele vastata hoopis inglise keeles. Seega ole valmis oma küsimused-mured inglise keeles lahti selgitama.

Makseviisid

Sissemakseid oma kontole saad teha Nordea, SEB või Swedbanki pangaülekandega, krediit- või deebetkaardiga (Visa, Mastercard, Maestro) ja Skrilli või NETELLER-i konto kaudu. Väljamakseid saad teha vaikimisi ainult pangakontole. Muid maksemeetodeid saad kasutada vaid juhul, kui oled samu maksemeetodeid kasutanud eelnevalt sissemakse tegemiseks. Väljamaksete töötlemiseks kuluv aeg on 12 tundi kuni 5 tööpäeva. Kõige kiiremini töödeldakse NETELLER-i ja Skrilli maksed, kõige kauem võtavad aega krediitkaardile tehtavad väljamaksed.

Kokkuvõte

Unibet on kahtlemata üks mainekamaid ja pikima ajalooga veebikasiinosid Eestis tegutsevate seas. Kasiinos pakutav mängude valik ja boonused on samuti firma ajaloole ja mainele igati vastavad. Proovi ise järgi!

Mängi