Optibet online-kasiino ülevaade

Optibeti online-kasiino litsentseeriti Eestis 2015. aastal. Optibetist leiad rikkaliku valiku kasiinomänge, nende hulgas nii mänguautomaate kui ka päris diileriga live-laudu. Tegu on Lätis asutatud mängufirmaga, mis on peale Eesti hasartmängu litsentsi omandamist jõudsalt kanda kinnitanud ka Eesti turul.

Eelised

+ Optibet pakub tuntud ja tunnustatud arendajate – Microgaming, NetEnt, Microgaming Quickfire – toodangut

+ Suur valik automaate, lauamänge ja videopokkerit

+ Mahukas tervitusboonus

Puudused

– Klienditoe poole pöördumise aeg on väga piiratud

– Puudub spetsiaalne mobiilsetele seadmetele mõeldud tarkvara

– Vähe pakkumisi püsivatele kasutajatele

Kampaaniad ja boonused

Optibetis on käimas uutele mängijatele suunatud kampaania TERE TULEMAST OPTIBETI KASIINOSSE

€300 + 270 TASUTA SPINNI!

Selle kampaania raames makstakse preemiat kolme esimese sissemakse eest.

Esimene sissemakse kahekordistatakse kuni 300€ ulatuses, kui kasutad sissemakse tegemisel koodi BONUS1. Lisaks saad 100 tasuta spinni mänguautomaadil Wild Wild West, Starburst, Aloha või Joker Pro. Teisele sissemaksele lisatakse veel 100 tasuta spinni, kui kasutad koodi BONUS2 ja kolmandale 70 spinni, kui kasutad koodi BONUS3. Minimaalne boonusele kvalifitseeruv deposiit on 20€.

Olemasolevatele mängijatele on käimas kampaania 40K SPINNIGA SLOTIKATE VÕIDUSÕIT. Auhindade jagamisel on aluseks VIP-punktide arv, mille mängija automaatidel mängides kogub. Igal teisipäeval ja neljapäeval avaldatakse üks mäng, mida mängides on võimalik teenida kahekordne arv VIP-punkte. Aktiivseim mängija teenib 150 spinni. Viimane top100 hulka mahtuja saab 100 tasuta spinni. Tasuta spinne saab kasutada mängudes Joker Pro, Wild Wild West, Starburst ja Aloha.

Mängud ja tarkvara

Optibeti lehel saad valida lugematu hulga mänguautomaatide vahel. Automaadid on jagatud tootjate alusel gruppidesse PUNANE, VALGE ja HÕBEDANE. Kahjuks puudub otsinguvõimalus, aga teiste mängijate arvates põnevaimad automaadid leiad kategooriast „Hetkel popid“. Peale tavaliste slotikate saab mängida ka mitmes erinevas variatsioonis lauamänge (rulett, hold’em jt) ja videopokkkerit. Kahjuks puudub võimalus mängude otsimiseks. Neile, kes otsivad reaalsusele lähedasemat kogemust, on OptiBetis ka live-kasiino, kus saab mängida ruletti ja blackjacki.

Optibetis on esindatud hetke mängutootjate koorekiht – Nyx, Microgaming ja NetEnt. Iseenesest mõistetavalt saab saidil mängida ka kõigi mobiilsete seadmetega. Kahjuks pole mobiilses versioonis võimalik kasutada live-kasiinot.

Kasutajatugi

Klienditugi töötab Optibetis väga piiratud kellaaegadel – esmaspäevast reedeni kl 9.00 kuni 18.00. Klienditugi vastab meili ja telefoni teel ning samuti saab mainitud kellaaegadel pöörduda Optibeti poole live-vestluse aknas.

Makseviisid

Optibeti lehel saad sisse- ja väljamakseid teha Eesti pankade ülekannetega, krediitkaardiga ja samuti Skrilli või NETELLERI konto kaudu. Väljamaksed saad Optibetis teha vaid selle kanali kaudu, kust oled varem teinud sissemakse. Väljamakse töötlemine toimub lubaduste kohaselt tavaliselt 24 tunni jooksul, aga võib võtta ka kuni 5 tööpäeva. Väljamakse töötlemisele kuluv aeg sõltub eelkõige valitud makseviisist ja väljamakseid saab teha ainult sellele kontole, millelt on eelnevalt tehtud sissemakse.

Kokkuvõte

Optibeti saidilt leiad Sa suure valiku slotimänge. Peale selle saad mängida ka live-diileriga või proovida oma mänguõnne videopokkeris või teistes pakub suures valikus hea kvaliteediga mänge. Optibet pakub oma kasutajatele korralikku boonusprogrammi ning huvi korral on saadaval ka partnerprogramm, millest käesolevas ülevaates kirjutada ei jõudnud. Saidi suurimaks puuduseks tuleb kindlasti pidada klienditoe väga piiratud tööaega.

 

Mängi