Kingswin online-kasiino ülevaade

online-kasiino Kingswin

Kingswin online-kasiino ülevaade

kuni 555 eurot ja 95 spinni

KingsWin online-kasiino on registreeritud Eestis ja tegutseb Eesti Maksu- ja Tolliameti litsentsi alusel. Kingswini mängude hulgas on suur valik Microgaming Software Systems Ltd., Play’n GO Ltd. ja Net Entertainment Ltd. loodud kasiinomänge.

2017. a mais uuendas Kingswin oma online-kasiinot üsna põhjalikult. Suurimad positiivsed muudatused, mis sellega kaasnesid, on boonus- ja lojaalsusprogrammide lisandumine ning saidi mobiilisõbralikumaks muutumine. Kahjuks esineb endiselt ka pisemaid ja suuremaid puudujääke, millest allpool täpsemalt räägime.

Eelised

+ Head boonuspakkumised nii uutele kui püsivatele mänguritele

+ Hiljuti on saiti uuendatud ja muudetud mobiilisõbralikuks

+ Elava vestluse vormis kasutajatugi töötab ööpäevaringselt

+ Sisse- ja väljamaksed töödeldakse kiiresti

Puudused

– Eestikeelse saidiosa tõlge on lõpetamata. Esineb palju ingliskeelset teksti ja ka mõningaid venekeelseid fraase.

– Osadel lehtedel on eestikeelne ja ingliskeelne tekst ka segamini.

– Mitmete toimingute puhul kuvatakse arusaamatuid veateateid

Kampaaniad ja boonused

Uutele mängijatele 20 tasuta spinni

Alustavad mängijad saavad kasutada kampaania lubaduse kohaselt kasutada 20 tasuta spinni. Küll aga ei ole märgitud, millises mängus neid kasutada saab. Tasuta spinnidega teenitud võite saab maksimaalselt välja võtta 50 euro ulatuses. Võitudele kehtib 40-kordne läbimängunõue. Enne boonusrahaga teenitud võitude väljavõtmist tuleb läbida isikutuvastusprotsess. Teatud riikide mängijatel pole selle boonuspakkumise kasutamine lubatud. Täpse loetelu neist riikidest leiate kasutajatingimuste punktist 1.7 (Eesti nende riikide hulka ei kuulu).

Tervituspakett

Kingswini tervituspakett on üsna rikkalik. Igal uuel kasutajal on võimalik saada kuni 555 eurot boonusraha ja 155 tasuta mängukorda! Selleks, et boonuskampaaniast osa saada, peab iga sissemakse suurus olema vähemalt 20 eurot. Tasuta spinnid (või spinnide väärtuses boonusraha) kantakse mängija kontole pärast seda, kui sissemakse on üks kord läbi mängitud. Tasuta spinnid tuleb ära kasutada kolme päeva jooksul alates nende kontole kandmisest. Vastasel juhul kaotavad need kehtivuse.

  • Tervituspaketi raames kahekordistatakse Sinu esimene sissemakse kuni 100 euro ulatuses. Lisaks saab sissemaksuga kaasa 50 tasuta spinni Slotfather 2 mängus.
  • 2. sissemaksele lisab Kingswin 50% ulatuses (kuni 50 eurot) boonusraha.
  • 3. sissemaksele saad lisaks 25% boonust (kuni 250 EUR).
  • 4. sissemakse kolmekordistatakse (boonuse kogusumma kuni 55 EUR) ning
  • 5. sissemakse kahekordistatakse ja lisaks antakse ka 25 tasuta mängukorda Slotfather 2 mängus.

Hetkel pole tasuta spinnid saadaval ja need asendatakse boonusrahaga.

Lojaalsusprogramm „Rännak kuningalossi“

KingsWin online-kasiino lojaalsusprogrammis viib iga panustatud euro Sind rännakul sammukese võrra edasi ja uuele tasemele lähemale. Kõik kasutajad alustavad Sepa tasemelt. Kõige aktiivsemad mängijad tõusevad lõpuks Kuninga tasemele. Selle taseme kasutajaid ootab ees taseme nime vääriline, tõeliselt kuninglik kohtlemine. Kuningliku kohtlemisega kaasneb muuhulgas ka vääriline “tõld” – uhiuus Mercedese sõiduauto. Vahepealsetel tasemetel on samuti võimalik teenida erinevaid auhindu – võite võita ümbermaailmareisi, mitmesuguseid tehnikavidinaid või puhast raha.

VIP-klubi tasemed on Sepp, Relvakandja, Sõdalane, Rüütel, Kuningas. Igal tasemel teenid mängides VIP-punkte, mille saad vahetada rahaks või auhindadeks. Kahjuks puudub täpne teave selle kohta, missuguseid auhindu millistel tasemetel teenida saab, aga lubatud auhindade hulka kuuluvad näiteks iPhone, Macbook ja muud tehnikaseadmed ning aktiivseimatel kasutajatel on võimalik endale saada koguni uus Mercedese sõiduauto.

Mängud ja tarkvara

KingsWini mängudeosa avades tekitab esimese suure küsimuse mängude kategooriatesse jagamise alus. Valida saab, kas vaadata ainult slotimänge, ainult videopokkerit, ainult jackpotiga mänge, ainult loteriisid või kõiki mänge. Millegipärast puudub võimalus vaadata eraldi blackjacki või ruleti erinevaid variante. Ainus mugavapoolne võimalus blackjacki või ruleti leidmiseks on otsingu kasutamine.

Kõik tuntumad mänguloojad on saidil esindatud – leiab nii MicroGamingu, NetEnti, BetSofti, QuickFire’i kui ka teiste tuntumate tootjate mänge. Slotimänge võib sorteerida nime alusel ning osade tootjate mänge on võimalik ka eraldi välja filtreerida. Selle süsteemi toimimispõhimõte jäi aga veidi segaseks, sest ülevaate kirjutamise ajal sai näiteks Google Chrome’i brauserit kasutades välja filtreerida QuickFire’i mänge, aga Internet Explorerit kasutades Microgamingu mänge.

Kõiki mänge saab enne oma raha panustamist ka tasuta järele proovida. Seda võimalust soovitame kindlasti kasutada eriti algajatel mänguritel, et enne pärisraha panustamist endale iga mängu täpsed reeglid ja eripärad ka praktikas selgeks teha.

Mänguvaliku kõrval jooksevad pidevalt teated viimastest võitudest – nii suurtest kui väikestest.

Kui vana sait mobiilseid seadmeid ei toetanud, siis uuendatud saidil on see viga parandatud.

Hetkel paistab siiski, et uue saidiga väljatulemisel on natuke kiirustatud. Kasutajale kuvatakse pidevalt imelikke veateateid, mis mõnikord avanevad ka eraldi ristkülikus nii, et katavad parasjagu mängitava mängu. Lisaks suunavad paljud saidil olevad lingid kasutaja veateatega lehele.

Kuigi nii saidi avalehel kui ka kõigil teistel lehtedel saab valida kolme keele vahel, on nii eestikeelne kui venekeelne versioon praegu veel siiski puudulikud. „Eestikeelsel“ lehel on eesti keelde tõlgitud vaid üksikud sõnad. Valdav osa sisust on inglise keeles, osa sisust puudub üldse ja osa on ka vene keeles.

Kasutajatugi

Kingswini online-kasiinos saab klienditoe poole pöörduda live-vestluse vormis (hetkel küll veel ainult inglise keeles). Kahjuks puudub teave selle kohta, kas ja millal hakatakse live-kasutajatuge pakkuma eesti keeles. Samuti puudub info live-kasutajatoe tööaja kohta, mistõttu eeldame, et see töötab ööpäevaringselt

Makseviisid

Eesti kasutajad saavad sissemakseid teha eurodes või bitcoinides. Sissemaksete tegemiseks saab kasutada mitut erinevat viisi. Makseid saab teha pangaülekandega, krediitkaartidega või bitcoinides. Kõik sissemaksed töödeldakse ilma viiteta. Sissemakse suurus peab olema vähemalt 10 eurot ja maksimaalne lubatud sissemakse on 4000 kuni 10000 eurot, olenevalt sellest, kuidas te oma sissemakset teete.

Väljamakseid lubatakse turvalisuse kaalutlustel teostada vaid neile kontodele, millelt olete eelnevalt teinud sissemakse. Hea uudis on, et peaaegu kõik väljamaksed lubatakse töödelda koheselt. Erandiks on krediitkaardimaksed, mille puhul võib raha laekumiseks aega minna kuni kolm tööpäeva

Kokkuvõte

Kingswini online-kasiino uuendatud sait on eelmise versiooniga kindlasti samm edasi. Kujundus on kena ja boonuspakkumised küllaltki lahked ning ka mänguvalik üsna rikkalik. Kasutajatele on abiks ööpäevaringne klienditugi ning makseid töödeldakse kiiresti.

Kahjuks häirivad saidil liikumist mõningad katkised lingid ning puudulik tõlge. Ka mängude kategoriseerimine võiks parem olla. Osasid mänguliike (nt rulett või blackjack) on hetkel võimalik leida vaid otsingu abil.

Mängi