Chanz online-kasiino ülevaade

chanz kasiino

Chanz online-kasiino ülevaade

Kuni 1000€ ja kuni 100 spinni

Chanz on kasiinomaastikul veidi omalaadne „sotsiaalne kasiino“. Lisaks kasiinode jaoks tavapärastele mänguvõimalustele, on seal loodud ka keskkond mängijate omavaheliseks suhtlemiseks ja (eba)õnnestumiste jagamiseks. Kõiki mänge saab mängida nii arvuti kui ka mobiiliga ja nii Androidi kui ka iOSi toel töötavate seadmetega.

chanz_main_page

Eelised

+ Omapärane ja ainulaadne kontseptsioon ja ülesehitus

+ Ööpäevaringne live-kasutajatugi

+ Suur valik mänguautomaate (sealhulgas ka progresseeruva jackpotiga mängud)

Puudused

– Puudub telefoni teel pakutav kasutajatugi

– Mänguvalikus domineerivad slotimängud, muid mänge on suhteliselt vähe

Kampaaniad ja boonused

Endiselt kehtib Chanzi tervituspakett uutele mängijatele, mille raames on kõigil nüüd liituvatel mängijatel võimalus saada oma esimesele sissemaksele juurde boonust kuni 100€ ja kauba peale veel ka 50 tasuta mängukorda slotimängus Aloha. Teisele ja kolmandale sissemaksele lisaks pakub Chanz samuti 50 tasuta spinni, mängudes Esqueleto Explosivo ja The Rift. Kõik tasuta spinnidest tulenevad võidud jäävad kontole sularahas.

Nagu alati ja iga pakkumise korral, loe ka siin eelnevalt tähelepanelikult kõiki tingimusi. Olulisim pakkumisega kaasnev piirang on boonusrahale rakenduv läbimängunõue, mille täitmisel tuleks kindlasti jälgida ka seda, millised mängud lähevad läbimängutingimuste raames arvesse ja millised mitte.

Samuti on Chanzis jätkuvalt käimas slotiduellide turniir, mille raames on Sul võimalus võita 100 tasuta mängukorda. Turniiril osalemiseks tuleb esmalt vajutada nuppu Võtan osa ning seejärel valida mäng, sissemaksu summa ja vastane (kui soovid, võid mängida mõne sõbra vastu, aga võid ka mängida täiesti juhusliku vastasega). Duell kestab kaks minutit ja duelli võitja teenib tasuta spinne mõnel Chanzi mänguautomaadil.

Mängud ja tarkvara

Chanzi mänguvalikus on ülekaalukas enamuses erinevad Thunderkicki, NetEnti ja Microgamingu slotimängud. Nende hulgas loomulikult ka mõned isuäratavalt suure progresseeruva jackpoti summaga mängud. Kui tead täpselt, mida otsid, võid soovitud mängu leidmiseks kasutada ka otsingufunktsiooni. Samuti on võimalik mänge sorteerida ka kategooriate lõikes.

Peale slotimängude saab mängida ka live-diileriga ruletti või blackjacki.

Loomulikult saab Chanzis mängida nii arvuti kui ka kõigi mobiilsete seadmetega.

Kasutajatugi

Chanzi elava vestluse vormis kasutajatugi on kättesaadav 24 tundi päevas 7 päeva nädalas. Samuti võib kasutajatoele saata kirja. Telefoni teel pole kahjuks võimalik oma küsimustele vastuseid saada.

Makseviisid

Chanzi kontole saad sissemakseid teha SEB, Swedbanki või LHV pangaülekandega, Visa või MasterCardi krediitkaardiga ning Skrilli, konto kaudu.

Väljamakseid saad teha ainult kontodele, millelt oled eelnevalt teinud sissemakse.

Kokkuvõte

Chanz on omapärase ülesehitusega sotsiaalne kasiino, mis pakub kasutajatele lisaks kasiinomängude mängimisele võimalust ka üksteisega suhelda ja emotsioone jagada. Saidi suurimaks plussiks ongi kindlasti uudset elamust pakkuv tarkvaraline lahendus. Mängudest saad proovida sadu erinevaid automaate ja (kui neist isu täis saab) elusa diileriga ruletti või blackjacki. Sooduspakkumisi ja kampaaniaid leidub nii hiljuti alustanud mängijatele kui ka veidi kogenumatele.

 

Mängi