Betsafe online-kasiino ülevaade

betsafe

Betsafe online-kasiino ülevaade

Kuni 150€ ja 30 tasuta spinni

Betsafe on eestlastele tuntud Triobeti veebikasiino järglane. Triobet asutati 2006. aastal ning 2017. aastal muudeti brändi nimi Betsafe’iks, olles paar aastat varem liitunud Rootsi hasartmängufirmade grupi Betsson Groupiga. Betsafe’i kasiinos saab mängida nii mainekate tootjate mänguautomaatidel kui ka live-kasiinos. Iseenesestmõistetavalt saab Betsafe’i kasiinot kasutada ka mobiilsete seadmetega.

Eelised

+ Suur valik mänguautomaate

+ Live-diileritega kasiinod

+ Eestikeelne elava vestluse vormis, telefoni kaudu ja e-maili teel klienditugi

Puudused

–  Klienditoe kättesaadavus on kellaajaliselt piiratud

–  Võrreldes muude automaatide ja mängude liikidega on videopokkeri võimalused suhteliselt kesised

–  Konkurentidega võrreldes jätab boonuspakkumiste valik veidi soovida (eriti just nende jaoks, kes korduva sissemakse teevad)

Kampaaniad ja boonused

Uutele mängijatele on Betsafe’is käimas kampaania “Aitame Sind võidule lähemale”. Selle kampaania raames saavad kõik registreerujad koheselt 20 tasuta spinni slotimängus Wolf Cub ning seejärel kahekordistab Betsafe esimese sissemakse 150€ ulatuses (kui sissemakse on suurem, lisatakse samuti 150 eurot). Kui neist pakkumistest veel väheks jäi, siis saavad kõik kliendid, kes eelnevad kaks pakkumist on ära kasutanud, lisaks veel kombopakkumise 50st tasuta spinnist samas mängus ja 50% kuni 50 € sissemakseboonusest.

Nii boonusrahale kui ka tasuta mängukordadega teenitud võitudele kehtivad läbimängunõuded. Tasuta spinnidest saadud boonusraha tuleb aegumise vältimiseks kolme päeva jooksul läbi mängida, sissemakseboonuse puhul on selleks aega 30 päeva. Läbimängimistingimuste täitmisel arvestatakse, et esmalt mängib klient oma rahaga ja seejärel boonusrahaga. Enne väljamakse tegemist tuleb nii tasuta spinnidega teenitud võidud kui ka boonusraha 35 korda läbi mängida.

Püsivate mängijate tunnustamiseks on Betsafe loonud kaheksatasemelise lojaalsusprogrammi. Madalaim tase on Pronks ja kõrgeim Kuninglik Teemant. Lojaalsustaseme aluseks on mängijapunktide ja preemiapunktide arv. Mängijapunkte teenid Sa iga kord, kui Betsafe’i saidil mängid. Iga kuu lõpus määratakse vastavas kuus teenitud mängijapunktide arvu järgi see, mitu preemiapunkti Sa antud kuus teenid ja millisel kasutajatasemel oled. Alates Hõbeda tasemest kaasneb preemiapunktidega ka rahaline boonus, mille suurus on 0.2 EUR 100 preemiapunkti kohta. Mida kõrgemale mängijatasemele tõused, seda rohkem preemiapunkte teenid ühe mängijapunkti eest.

Mängud ja tarkvara

Betsafe’i lehelt leiad rikkaliku valiku erinevaid slotikaid. Kui Sul on kindel valik tehtud, leiad otsitava otsingufunktsiooni abil. Lisaks sellele saad eraldi välja otsida kasvava jackpotiga mängud. Mängutootjatest on esindatud tipptegijad Microgaming ja NetEnt.

Peale slotimängude saab mängida ka lauamänge ja videopokkerit.

Samuti saab Betsafe’is mängida päris diileritega baccarat’d, ruletti või blackjacki. Päris diileritega ruumides saab teha panuseid vahemikus 0.20 kuni 60000 eurot.

Saiti on võimalik kasutada nii arvutiga kui ka erinevate mobiilsete seadmetega.

Kasutajatugi

Betsafe’i klienditugi töötab esmaspäevast reedeni kl 10.00-23.00 ja nädalavahetustel kell 12.00-21.00. Klienditoe poole saab pöörduda eesti või inglise keeles live-vestluse kaudu, helistades või ka meili teel. Lisaks on saidil loodud põhjalik, rubriikideks jagatud korduvate küsimuste sektsioon, kust leiate kiiresti vastused sagedamini esitatud küsimustele.

Makseviisid

Betsafe’i kontole saab sissemakseid teha SEB või Swedbanki pangaülekandega, Visa või MasterCardi krediitkaardiga ning Skrilli, Netelleri või Instant Bankingu konto kaudu. Sissemaksed kajastuvad mängija kontol reeglina mõne minuti jooksul.

Väljamakseid saab teha pangakontole, krediitkaardile ning Skrilli ja Netelleri kontodele. Väljamaksed püütakse saidi lubaduste kohaselt töödelda koheselt, ent nende jõudmine kliendi kontole võib siiski aega võtta kuni kolm tööpäeva.

Kokkuvõte

Betsafe kasiino on mugava ja kaasaegse lahendusega veebikasiino, kus on rikkalik valik automaate. Eesti kasutajale pakub sait emakeelset kasutajatuge (kahjuks küll ainult piiratud kellaaegadel). Saidi suurima miinusena tuleb välja tuua asjaolu, et kuigi alustavale mängijale pakutakse päris lahkelt boonust, siis püsivatele mängijatele pakutakse ainult mänguaktiivsusest sõltuvate auhindadega lojaalsusprogrammi ja neile suunatud püsivad boonuspakkumised puuduvad.

Mängi