Betsafe kasiino tervitusboonus

Soe tervitus Betsafe’i kasiinosse

Uutele mängijatele on Betsafe’is online-kasiinos loodud tervitusboonus nimega “Soe tervitus Betsafe’i kasiinosse”. Ilma mingeid eeltingimusi täitmata, kohe pärast konto edukat registreerimist saad 20 tasuta mängukorda mänguautomaadil Starburst. Tasuta spinnide kasutamine aktiveerib sissemakseboonuse võimaluse, milleks on sissemakse kahekordistamine kuni 150 € ulatuses. Kui spinnid ja boonus ära kasutatud ja läbi mängitud, saavad kõik kasiinohuvilised soovi korral kasutada ka kolmandat pakkumist, milleks on kombo 50% boonusest kuni 50 € ulatuses ning veel 50st tasuta spinnist.

Pakkumise tingimused

Nii esimese kui kolmanda osapakkumise tasuta spinnid on saadaval mängus Wolf Cub. Esimesed, sissemakseta tasuta spinnid tuleb ära kasutada 7 päeva jooksul alates konto registreerimisest. Kindlasti tasub meeles pidada, et tasuta spinnidest saadud võite ei saa kohe välja maksta, vaid need tuleb enne läbi mängida 35 korda ja selleks on aega 3 päeva.

Sissemakseboonuse aktiveerimiseks tuleb teha vähemalt 10 € suurune deposiit ning kuni 150 € ulatuses makse kahekordistatakse. Kui teed suurema kui 150-eurose sissemakse, siis jääb lisatud boonuse summaks siiski 150 €. Boonus tuleb läbi mängida 35 korda ning selleks on aega antud 30 päeva alates boonuse lisandumisest.

Kombopakkumise puhul pea silmas, et boonus on seekord 50% väärtuses sissemaksest ning suurim võimalik summa on 50 €. See tähendab, et kui teed sissemakse summas näiteks 20 €, saad boonusena juurde 10 €. Kui teed, sissemakse näiteks 100, 150 või 200 € eest, saad boonusena juurde 50 €. Ka see boonus tuleb läbi mängida 35 korda 30 päeva jooksul.

Lisaks Betsafe’i kampaaniale leiad meie saidilt alati ka kõigi teiste online-kasiinode värskeid pakkumisi. Tutvu ka nendega ja naudi mängu!

Mängi